bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 18 listopada 2015
  • wyświetleń: 1198

Sala kinowa w LUCE Arenie

W sobotę bielska LUCE Arena pełniła nietypową funkcję: stała się salą kinową. A to wszystko za sprawą projektu "M jak Szaleństwo", którego finałem są właśnie pokazy filmów.

Premiera "M jak Szaleństwo" - 14.11.2015 · fot. Andrzej Paszkowski


LUCE Arena gościła m.in. aktorów, wykonawców oraz zaproszonych gości. Filmy spotkały się z dużym uznaniem wśród widzów. -Jeśli po filmie narodziło się więcej pytań niż odpowiedzi to oznacza, że spełniły one swoją rolę - podkreśla siostra Daria Dobrowolska, autorka scenariusza.

Po projekcji filmu zaproszeni goście mieli okazję porozmawiać z twórcami oraz aktorami. Na ekranie mogliśmy zobaczyć niecodzienny obraz Świętych związanych z regionem Podbeskidzia, a co najważniejsze dzięki filmom fabularnym Święci zeszli z ołtarza, do nas na ziemię co wielokrotnie podkreślał ks. Mateusz Dudkiewicz, którego nazywano w sobotę ojcem tego projektu.

Wszystkich, którzy nie mogli być na sobotnim pokazie zapraszamy na stronę mjakszalenstwo.pl, gdzie można obejrzeć wszystkie zaprezentowane podczas premiery filmy. Portal bielsko.info jest patronem medialnym projektu "M jak Szaleństwo".

m jak szaleństwo

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.