bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 19 października 2015
  • 14 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1270

Kup bilet na "Gwiezdne wojny"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj

Już dziś w kasach czechowickiego Multikina oraz na stronie www można kupić bilety na najbardziej wyczekiwaną premierę ostatnich lat. "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" wejdą na ekrany 18 grudnia. Pierwsze seanse odbędą się w nocy z 17 na 18 grudnia tuż po północy!

"Gwiezdne wojny" w reżyserii George’a Lucasa trafiły na ekrany 25 maja 1977 roku. Choć film początkowo wyświetlano tylko w 32 amerykańskich kinach, szybko pobił rekordy frekwencji, przeszedł do klasyki i całkowicie odmienił oblicze kinematografii. Kluczem do tego niezwykłego sukcesu była formuła "space opery", łączącej elementy baśni, westernu i fantasy z niezwykłymi efektami specjalnymi, czerpiącej z mitologii i kultur całego świata.

George Lucas, wizjoner, scenarzysta i reżyser "Gwiezdnych wojen", stworzył wypełnione tajemniczą Mocą gwiezdne uniwersum, którego trzonem jest sześć pełnometrażowych filmów. Już 18 grudnia 2015 roku filmowy świat "Gwiezdnych wojen" powiększy się o kolejną opowieść: "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" w reżyserii JJ Abramsa ("Projekt Monster", "Star Trek", "W ciemność. Star Trek"). Wraz z premierą najbardziej wyczekiwanego filmu ostatnich lat na wielki ekran powrócą: Mark Hamill jako Luke Skywalker, Carrie Fisher jako Ksieżniczka Leia oraz Harrison Ford jako Han Solo.Bilety na "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" nie podlegają rezerwacji!

Zapraszamy!

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Multikino" podaj