
Najpopularniejsze
- 6 lutego 2025
- wyświetleń: 4141
Alarm bombowy w szkole ZDZ przy ul. Dworkowej: uczniowie ewakuowani
Dziś (6.02.) około godziny 10.00 na ul. Dworkowej w Bielsku-Białej zarządzono ewakuację uczniów i pracowników Zakładu Doskonalenia Zawodowego. Powodem jest ogłoszony alarm bombowy. Uczniowie i nauczyciele zostali ewakuowani na parking. Na miejscu pracują pirotechnicy, którzy sprawdzają budynek.

Osoby znajdujące się w budynku ZDZ przy ul. Dworkowej w Bielsku-Białej zostały ewakuowane. Decyzję tę podjęło kierownictwo placówki po otrzymaniu wiadomości e-mail, w której pojawiła się informacja o rzekomym podłożeniu ładunku wybuchowego na terenie szkoły.
Na miejscu zdarzenia działają pirotechnicy oraz przewodnik z psem tropiącym, którzy dokładnie przeszukują teren w celu wykrycia ewentualnych materiałów wybuchowych.
W związku z tymi działaniami, na ul. Dworkowej występują utrudnienia w ruchu drogowym.

ZOBACZ TAKŻE

Alarm bombowy w szpitalu pulmonologicznym w Bystrej

Groźne znalezisko w Międzyrzeczu Dolnym - odkryto niewybuch z II wojny światowej

Seria alarmów bombowych w bielskich szkołach

Gorący tematAlarm bombowy w szkole: uczniowie ewakuowani

[FOTO, WIDEO] Kolizja na skrzyżowaniu koło jednostki wojskowej. Kraksa w oku kamery

Ratownicy Bielskiego Pogotowia Ratunkowego zdominowali XIX Mistrzostwa Warmii i Mazur
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.