Najpopularniejsze

  • 26 czerwca 2024
  • 28 czerwca 2024
  • wyświetleń: 54412

800 par butów na sprzedaż w Urzędzie Skarbowym w Bielsku-Białej

Pod młotek idzie obuwie damskie, męskie i dziecięce w różnych rozmiarach i na każdą porę roku. Wszystkie buty wykonane są ze skóry. Wartość towaru opiewa na kwotę 72 tys. zł.

800 par butów na sprzedaż w Urzędzie Skarbowym w Bielsku-Białej
800 par butów na sprzedaż w Urzędzie Skarbowym w Bielsku-Białej · fot. Urząd Skarbowy


"Asortyment pochodzi ze sklepu producenta obuwia z województwa śląskiego. Urząd zajął wyroby w związku z toczącym się postępowaniem skarbowym wobec przedsiębiorcy" - czytamy na stronie urzędu skarbowego.

Urząd skarbowy podaje instrukcje jak można nabyć obuwieTowar wyceniono na 72 tys. zł, a kwota wywołania to 54 tys. zł. By wziąć udział w przetargu, wcześniej na konto urzędu należy wpłacić 7,2 tys. zł wadium.

Urząd czeka na pisemne oferty od 1 do 5 lipca br. Cena oferowana nie może być niższa niż cena wywołania. Przy wyborze będzie brana pod uwagę propozycja z najwyższą kwotą. W przypadku dwóch ofert z taką samą ceną o wyborze decyduje kolejność ich złożenia.

Ruchomości można oglądać 1 lipca w godz. od 9 do 11 w Drugim Urzędzie Skarbowym w Bielsku-Białej przy ul. gen. Stanisława Maczka 73.

To pierwsza partia obuwia wystawiona na sprzedaż. W sumie Dział Egzekucji Administracyjnej Drugiego US w Bielsku-Białej zajął 1,6 tys. par butów należących do przedsiębiorcy. Towar zajmuje niemal cały pokój w urzędzie, od podłogi po sufit.

Zac / bielsko.info

źródło: Urząd Skarbowy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.