Najpopularniejsze

  • 23 maja 2024
  • wyświetleń: 1333

Szpital Wojewódzki zaprasza przyszłe mamy. Dzień otwarty porodówki

Za nami:

Już w najbliższą sobotę (25 maja), przyszłe mamy będą mogły odwiedzić oddział ginekologiczno-położniczy Szpitala Wojewódzkiego i porozmawiać ze specjalistami.

Dzień Otwarty Oddziału Ginekologiczno-Położniczego. Szpital Wojewódzki zaprasza przyszłe mamy
Dzień Otwarty Oddziału Ginekologiczno-Położniczego. Szpital Wojewódzki zaprasza przyszłe mamy · fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB


Położne i lekarze oddziału wyjaśnią kwestie dotyczące porodu, laktacji, opowiedzą o pielęgnacji noworodka, a także o profilaktyce w ginekologii. Urofizjoterapeutka przekaże porady dotyczące świadomego rozluźniania mięśni dna miednicy. Wyjaśni również, jak przygotować się do porodu oraz jak zadbać o siebie w połogu, z punktu widzenia fizjoterapeuty.

Na stoisku z chustami będzie czekał doradca noszenia dzieci, który pokaże i wyjaśni, jak zawiązać dziecko w chuście oraz jak prawidłowo nosić je w nosidle. Będzie lekcja tańca dla kobiet w ciąży i mam z maluszkami w chuście.

Istotną wiedzę na temat tego, jak reagować w stanach nagłych dzieci, przekaże ratowniczka. Firma Progenis opowie o gromadzeniu komórek macierzystych. Odbędzie się także loteria fantowa - do wylosowania będą m.in. bony podarunkowe do Dziecięcego Centrum Handlowego Duduś. Organizatorzy zaproponują również fotowyprawkę i sesje zdjęciowe za zgodą na publikację w mediach społecznościowych oddziału.

Dzień Otwarty Oddziału Ginekologiczno-Położniczego. Szpital Wojewódzki zaprasza przyszłe mamy

Zac / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.