Najpopularniejsze

  • 21 lutego 2024
  • 25 lutego 2024
  • wyświetleń: 33948

Śmierć młodego mężczyzny w Rudzicy. Na miejscu znaleziono broń i pismo

W Rudzicy przy ul. Grabówka w godzinach porannych odnaleziono ciało młodego mężczyzny. Z relacji przekazywanych sobie przez okolicznych mieszkańców wynika, że 24-latek miał ranę postrzałową głowy. Te dramatyczne doniesienia częściowo potwierdza nam zespół prasowy KMP w Bielsku-Białej.

policja, wydział kryminalny, policjant, mundur, kryminalni
Śmierć młodego mężczyzny w Rudzicy. Zginął od strzału w głowę - zdj. ilustracyjne · fot. KMP Bielsko-Biała


St. sierż. Sławomir Kocur, rzecznik bielskich mundurowych, ze względu na charakter sprawy i jej początkową fazę jest bardzo oszczędny w słowach. Potwierdza nam, że znaleziono ciało 24-letniego mężczyzny.

Jak dodaje prok. Agnieszka Mihulec, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej, sekcja zwłok zostanie przeprowadzona w czwartek (22 lutego). - Na miejscu zdarzenia policja i prokurator znaleźli broń. Jej rodzaj określi biegły rusznikarz. Na pytanie, czy ona ma związek ze śmiercią, odpowie nam biegły przeprowadzający sekcję zwłok - wyjaśnia.

Na miejscu znaleziono też pismo, które według wstępnych ustaleń może pochodzić od zmarłego. Prokuratura będzie weryfikować, jaki jest jego charakter.

kr, sid / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.