Najpopularniejsze

  • 12 lutego 2024
  • wyświetleń: 21889

[FOTO] Śnieg w Szczyrku przechodzi do historii. Zapraszamy na pieszą akcję #AktywnaŚroda

Za nami:

Tak fatalnej zimy dla miłośników narciarstwa to dawno nie było. Z niedostatkiem śniegu zmagają się polskie i europejskie ośrodki narciarskie. Pogoda i brak śniegu pokrzyżował nam ambitne plany związane z narciarską akcją #AktywnaŚroda. Nie ma najmniejszych szans żeby komfortowo i bezpiecznie poruszać się na nartach po górach. W najbliższą środę, 14 lutego zapraszamy Was na pieszą wędrówkę.

Aktywna środa
Aktualne warunki narciarskie w Szczyrku, Małe Skrzyczne - 11.02.2024 · fot. bielsko.info


Trwa akcja Błatnia Challenge, o której więcej pisaliśmy w tym artkule. To dobra okazja dla kogoś kto nie był, a ma ochotę choć symbolicznie dołączyć do zabawy, by wybrać się na ten piękny szczyt Beskidu Śląskiego. Ruszamy o 18.00 z parkingu na końcu ul. Turystycznej w Jaworzu. Wyjście odbędzie się tylko przy bezdeszczowej pogodzie. Na ten moment prognozy wskazują, że będzie całkiem ładnie.

Aby potwierdzić swój udział w akcji, prosimy Cię o krótką wiadomość na adres aktywnasroda@bielsko.info

Aktywna środa
Aktualne warunki narciarskie w Szczyrku, Solisko - 11.02.2024 · fot. bielsko.info


Udział w akcji #AktywnaŚroda jest bezpłatny i ma za zadanie promować zdrowy styl życia. Partnerem akcji są: Łukasz Zacny, autor bloga Szlakami naszego życia, który poprowadzi środową wycieczkę i firma Pamirbike (sklep rowerowy, serwis rowerowy, wypożyczalnia rowerów oraz nart). Dla uczestników najbliższej wycieczki, przewidziane są drobne ale bardzo fajne prezenty.

Lokalizacja parkingu, z którego startujemysid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Aktywna środa z bielsko.info" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Aktywna środa z bielsko.info

Zapraszamy Was na wspólne aktywne spędzanie czasu. Brak sprzętu i doświadczenia nie stanowi problemu. Pomyśleliśmy o jednym i drugim. W każdą środę o godzinie 17.45 spotykamy się w wyznaczony miejscu i wspólnie ruszamy się poruszać. Latem rowery, zimą skitury lub górskie wędrówki. Partnerami akcji jest firma Pamirbike i blog Szlakami naszego życia. Udział w akcji #AktywnaŚroda jest darmowy i ma za zadanie promować zdrowy styl życia. Zapisy - aktywnasroda@bielsko.info. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Aktywna środa z bielsko.info" podaj