Reklama

Najpopularniejsze

  • 8 września 2023
  • 1 października 2023
  • wyświetleń: 32618

[FOTO] Wyjątkowe miejsce w centrum Bielska-Białej otwarte! Jego koszt wyniósł 20 000 000 zł

W czwartek 28 września swoją przestrzeń zaprezentowało Centrum Seniora w Bielsku-Białej. Wydarzenie odbyło się podczas trwających Dni Seniora.

Otwarcie Centrum Seniora - 28.09.2023 · fot. Fabian Żakowiecki / bielsko.info


Centrum Seniora Bielsko-Biała to nie tylko budynek, ale przede wszystkim idea otwartości, aktywności i wsparcia dla naszych starszych mieszkańców. To miejsce, gdzie można spotkać się z rówieśnikami, czerpać radość ze wspólnych zajęć i działań, a także korzystać z wielu usług dostosowanych do potrzeb seniorów.
W tym w pełni wyposażonej sali komputerowej, czytelni, sali do zajęć ruchowych oraz tarasu z widokiem na miasto.

- To jest miejsce, w którym każdy się będzie dobrze czuł. Nie tylko seniorzy." - oznajmił prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski. Jest to okazja do miłego spędzenia czasu oraz zawarcia nowych znajomości.

Centrum Seniora znajduje się w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Romana Dmowskiego 6 i jest w pełni przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami. Inwestycja polegająca na przebudowie całego budynku oraz jego wyposażeniu wyniosła 20 000 000 złotych.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.