Reklama

Najpopularniejsze

  • 6 września 2023
  • 10 września 2023
  • wyświetleń: 16540

[FOTO] Zabytek z XIX wieku wystawiony na sprzedaż. Cena robi wrażenie

Zabytkowy budynek przy ul. Katowickiej 63 Komorowicach Śląskich został wystawiony przez jedną z agencji nieruchomości na sprzedaż. Dobra okolica, niedawno przeprowadzony gruntowny remont czy łatwy dojazd to czynniki, które znacząco wpływają na jego cenę.

Kamienica przy ul. Katowickiej wystawiona na sprzedaż · fot. ARKA Nieruchomości


Jak informuje agencja Arka Nieruchomości, część budynku wynajmowana jest pod biura i lokale usługowe. W trakcie kapitalnego remontu wymieniono stolarkę, część instalacji, pokrycie dachowe i izolację cieplną, przemurowano komuny, odnowiono elewacje frontowe i boczne oraz zmodernizowano pomieszczenia biurowe na parterze. Pod nadzorem konserwatora zabytków - obiekt wpisany jest do ewidencji - odbywała się jedynie renowacja cegły na froncie.

Atutem jest też dobra lokalizacja - łatwo dojechać zarówno do Czechowic-Dziedzic, jak i centrum Bielska-Białej. W pobliżu mieści się tez szkoła podstawowa, remiza OSP, dworzec kolejowy i przystanki komunikacji miejskiej.

Wszystko to ma swoje odzwierciedlenie w cenie - by kupić nieruchomość, potrzeba 2 260 000 zł.

kr / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.