Reklama

Najpopularniejsze

  • 21 sierpnia 2023
  • 24 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 12070

[FOTO] Budowa drogi S-1 trwa w najlepsze. To inwestycja za ponad 4 000 000 000 zł

Wysokie temperatury i niewielkie opady sprzyjają prowadzeniu prac przy budowie drogi S-1. Na odcinku między Dankowicami a Bielskiem-Białą zostało wykonane ponad 20% zakresu inwestycji.

Postęp prac przy budowie drogi S1, 18.8.2023 · fot. GDDKiA Katowice


W budowę blisko 12-kilometrowego odcinka drogi zaangażowanych jest ponad 400 pracowników budowlanych, a w użyciu jest około 270 sztuk różnorakich maszyn budowlanych. Wartość tej inwestycji to blisko 590 mln zł.

Odzież ochronna jest nieodłącznym elementem wyposażenia pracowników w wielu branżach. Zapewnia ona nie tylko komfort i wygodę, ale przede wszystkim chroni przed różnego rodzaju zagrożeniami, takimi jak substancje chemiczne, wysoka temperatura czy obrażenia mechaniczne. Dlatego też właściwe dobranie i noszenie odpowiedniej odzieży ochronnej jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia pracowników.*


GDDKiA opublikowało też zdjęcia z drugiego, ponad 15-kilometrowego odcinka S-1 - od Oświęcimia do Dankowic. Tam zaawansowanie robót budowlanych sięga nawet 40%, pracuje blisko 700 osób i używane jest około 330 sztuk sprzętu budowlanego. Prawie 990 mln zł - to koszt tej części budowy.

Budowa całej S-1, od Mysłowic do Bielska-Białej, będzie kosztować ponad 4 miliardy złotych.

* Artykuł zawiera lokowanie produktu.

kr / bielsko.info

źródło: GDDKiA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Budowa drogi ekspresowej S-1" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Budowa drogi ekspresowej S-1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Budowa drogi ekspresowej S-1" podaj