bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 3 marca 2023
  • 8 marca 2023
  • wyświetleń: 2424

Kolej Linowa Szyndzielnia z niespodzianką dla pań na Dzień Kobiet

Za nami:

Kolej Linowa Szyndzielnia z okazji 70-lecia istnienia przygotowała propozycję na spędzenie wyjątkowego Dnia Kobiet. - To może być szczególny dzień - może oprócz kwiatów wspólnie spędzone popołudnie na Szyndzielni? Weekend w górach w hotelu i pyszna kolacja w restauracji? To nasza propozycja na świętowanie 8 marca- informuje ZIAD.

Reklama

PocztowkazBielska,Bielsko,BielskoBiała,Góry,Beskidy,Szyndzielnia,KolejLinowa,Grudzień,Zima,Las,L
Kolej Linowa Szyndzielnia z niespodzianką dla Pań na Dzień Kobiet · fot. @zyciepogodzinach


Kolejka na Szyndzielnię wozi pasażerów już 70 lat, jest dla bielszczan miejscem związanym z wieloma wspomnieniami, a także atrakcją turystyczną dla wielu przyjezdnych. Za sprawą kolejki każdy może w 8 minut znaleźć się w górach - z dala od zgiełku miasta, w pięknych o każdej porze roku okolicznościach przyrody.

- Z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich Pań na hasło „kolej na kobiety” bilety będą o 50% tańsze. To promocja na bilety w cenie normalnej, nie łączy się z innymi promocjami - informuje ZIAD.

Kolej Linowa Szyndzielnia z niespodzianką dla Pań na Dzień Kobiet
Kolej Linowa Szyndzielnia z niespodzianką dla Pań na Dzień Kobiet · fot. ZIAD

mp / bielsko.info

źródło: ZIAD

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.