bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 22 lutego 2023
  • wyświetleń: 1416

50% zniżki do instytucji kultury i obiektów BBOSiR dla nowej grupy

Miasto Bielsko-Biała, decyzją prezydenta Jarosława Klimaszewskiego, wprowadziło właśnie, dla osób posiadających tytuł Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu, 50-procentową zniżkę przy zakupie biletów wstępu do miejskich instytucji kultury i obiektów prowadzonych przez Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Reklama

BielskoBiała,lato,wakacje,teatrpolskiwbielsku,kupidyn,lovesilesia,lovepless,fotodnia,instagram
Teatr Polski w Bielsku-Białej - 24.07.2022 · fot. bielsko.info


Zniżka na bilety obowiązuje w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej, mieszczącym się przy ul. Juliusz Słowackiego 27 i dotyczy biletów na wydarzenia organizowane przez BCK, w Teatrze Polskim przy ul. 1 Maja 1 i dotyczy biletów normalnym na spektakle własne TP, z wyłączeniem premier http://www.teatr.bielsko.pl/cennik, w Galerii Bielskiej BWA przy ul. 3 Maja 11, w Miejskim Domu Kultury - zniżka biletów na spektakle, koncerty, których organizatorem są filie MDK w poszczególnych dzielnicach Bielska-Białej.

Osoby posiadające tytuł Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu 50-procentową zniżkę przy zakupie biletów wstępu otrzymają również do obiektów prowadzonych przez Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji, czyli Bielsko-Bialskiego Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego Dębowiec - stok Dębowiec, ul. Karbowa 55 - na przejazd koleją kanapową - zniżka na bilet w jedną stronę - normalny i ulgowy, sezonowego lodowiska - kompleksu sportowego Orlik przy ul. Piastowskiej 27B - zniżka na bilet normalny i ulgowy, a także do krytej pływalni Troclik przy ul. Kazimierza Sosnkowskiego 14 - zniżka na bilet normalny i ulgowy.

Zniżka udzielona zostanie za okazaniem legitymacji Honorowy Dawca Krwi - zasłużony dla zdrowia narodu.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.