bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 26 lutego 2023
  • 12 marca 2023
  • wyświetleń: 2197

Już po raz 12. pobiegną Tropem Wilczym. Trwają zapisy

Za nami:

W niedzielę, 12 marca odbędzie się 12. edycja bielskiego Biegu Tropem Wilczym. Wydarzenie wystartuje spod Zespołu Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących przy ul. Filarowej 52.

Reklama

Już po raz 12. pobiegną Tropem Wilczym. Trwają zapisy
Już po raz 12. pobiegną Tropem Wilczym. Trwają zapisy - zdj. ilustracyjne · fot. Materiały organizatora


Głównym celem biegu jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego działającego w latach 1944 -1963 w obrębie przedwojennych granic RP. Pozostałe cele biegu to: popularyzacja wiedzy na temat Żołnierzy Wyklętych, podtrzymanie świadomości historycznej na temat Żołnierzy Wyklętych wśród Polaków, popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu, a także promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Uroczyste otwarcie biegu zaplanowane jest na godzinę 10.00, a jego start - o 11.45. Wcześniej, w godzinach od 8.30 do 9.45 odbędzie się praca biura zawodów i weryfikacja uczestników. Zakończenie biegu i dekoracja zawodników zaplanowana jest na 12.30.

Start biegu znajdować będzie się przy Zespole Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej. Następnie bieg przebiegał będzie ul. Sarni Potok, ul. Kozią, ul. Krecią do ul. Sarni Potok, następnie ul. Filarową do mety, która znajdować się będzie w miejscu startu.

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest prawidłowa rejestracja poprzez wysłanie wiadomości na e-mail zmizera@onet.eu oraz wniesienie opłaty startowej. Pakiety w ilości 200 będą przydzielane w kolejności wpłynięcia opłaty na konto organizatora.

Opłata za udział w biegach wynosi:
  • 30 zł - do dnia 2 marca (dla osób młodszych od uczniów szkół podstawowych oraz uczniów szkół podstawowych i średnich - za okazaniem legitymacji szkolnej), przelewem na konto podane poniżej;
  • 40 zł - do dnia 2 marca (dla pozostałych osób, niewymienionych w ppkt. a ), przelewem na konto podane poniżej,
  • 60 zł - w dniu odbywania się Biegu w biurze zawodów.


Bank Spółdzielczy Czechowice-Dziedzice-Bestwina
Konto nr 95 8453 0002 0002 5683 2000 0010
Tytułem: "Tropem Wilczym, Szkoła/Organizacja/imię nazwisko"


W pakiecie startowym uczestnicy startujący w biegu otrzymują: medal oraz okolicznościową koszulkę. Ze względu na symboliczny charakter biegu organizatorzy zalecają start w biegu w otrzymanej w pakiecie startowym koszulce.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym poniżej.

Regulamin 12. Biegu Tropem Wilczym w Bielsku-Białej

Organizatorem XI edycji projektu 'Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" jest Fundacja Wolność i Demokracja. W Bielsku-Białej organizacją projektu zajmuje się Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Oddział Bielsko-Biała.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.