bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 21 października 2022
  • 24 października 2022
  • wyświetleń: 68665

[FOTO] Próba samobójcza na drodze S-1. Dwie osoby poszkodowane

Wszystkie służby ratunkowe zadysponowano w piątek, 21 października około godziny 13.00 na drogę ekspresową S-1 w Bielsku-Białej, na wysokości wiaduktu przy ul. Langiewicza. Na pasie w kierunku Katowic i Cieszyna doszło do prawdopodobnie próby samobójczej kobiety, która skoczyła z wiaduktu oraz zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym.

Interwencja służb ratunkowych na drodze ekspresowej S-1 w Bielsku-Białej - 21.10.2022 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Jak przekazała naszemu portalowi asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, mamy do czynienia z dwoma zdarzeniami. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta skoczyła z wiaduktu przy ul. Langiewicza - była to prawdopodobnie próba samobójcza. W drugim zdarzeniu motocyklista, chcący ominąć leżącą już na jezdni kobietę, zderzył się z osobową Toyotą.

Kobietę, która skoczyła z wiaduktu, przewieziono do jednego z bielskich szpitali. Pomocy udzielono również motocykliście.

Dokładnie przyczyny zdarzeń będą ustalać policjanci. Na czas działań służb kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu. W miejscu wypadku utworzył się korek, który sięgał zjazdu na drogę wojewódzką nr 942 - ul. Żywiecką.

mp, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.