bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 17 października 2022
  • 30 października 2022
  • wyświetleń: 27061

Bielskie bistro kończy działalność. "Dzięki wysiłkom polskiego rządu"

Z gastronomicznej mapy Bielska-Białej zniknęło bistro "Masala" - popularny lokal z daniami wegetariańskimi. Jak napisali prowadzący lokal, stało się tak "dzięki konsekwentnym wysiłkom polskiego rządu".

Reklama

Bielskie bistro kończy działalność. "Dzięki wysiłkom polskiego rządu"
Bielskie bistro kończy działalność. "Dzięki wysiłkom polskiego rządu" · fot. Facebook / Bistro Masala


- No i stało się! Masala przechodzi do historii. Dzięki konsekwentnym wysiłkom polskiego rządu, sytuacja ekonomiczna niezależnej drobnej przedsiębiorczości prowadzonej przez Barbarę Wejtko przy ul. Mickiewicza 29 osiągnęła poziom krytyczny. Z dniem dzisiejszym Masala kończy działalność - ogłosili w mediach społecznościowych prowadzący "Masalę".

- Dziękujemy wszystkim wiernym, dzielnym i cudownym naszym gościom, którzy do końca nas wspierali i wspierają nadal. Stworzyliśmy wspólnie dobre miejsce z dobrą energią - każde spotkanie z Wami było dla nas przyjemnością i inspiracją. Teraz pędzimy zbierać chrust i tankować auto starym olejem po samosach! Wszystkiego dobrego! Trzymajcie się i bądźmy w kontakcie! - dodali.

Loading...

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.