bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 29 września 2022
  • wyświetleń: 7288

Nocny atak wandala na osiedlu Beskidzkim. Wybijał szyby w bloku

W czwartek, 29 września około godziny 3.30 do policjantów dotarło zgłoszenie o mężczyźnie, który zakłóca spokój oraz wybija szyby w jednym z bloków przy ulicy Sterniczej, na osiedlu Beskidzkim. Na miejscu interweniowało kilka patroli policji.

Reklama

policja, radiowóz
Nocny atak wandala na osiedlu Beskidzkim. Wybijał szyby w bloku · fot. Urząd Marszałkowski


Jak poinformowała portal bielsko.info asp. szt. Katarzyna Chrobak, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej, sprawcą okazał się 30-letni mieszkaniec osiedla Beskidzkiego, który prawdopodobnie był pod wpływem środków odurzających i alkoholu - mundurowi tak wywnioskowali po jego zachowaniu. Mężczyzna schodził z piętra na piętro, wybijając przy tym szyby i mocno się raniąc.

Mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator. W wyniku zdarzenia żadna osoba postronna nie została poszkodowana. Trwają czynności, a policjanci na ten moment nie udzielają więcej informacji. Trwa szacowanie strat, które poniosła Beskidzka Spółdzielnia Mieszkaniowa.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.