bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 18 września 2022
  • wyświetleń: 3170

Kto zagra w Bielsku-Białej? Można o tym zadecydować w plebiscycie!

Po kilku latach pandemicznej przerwy Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej powraca do plebiscytu. Bielszczanie ponownie wybiorą artystów, którzy zagrają w Bielsku-Białej w 2023 roku.

Sanah na scenie BCK
Sanah na scenie BCK · fot. BCK


- Rock, jazz, pop, hip-hop, muzyka klasyczna - decyzja należy do Was, a podziały stylistyczne i gatunkowe nie są istotne. W trakcie poprzednich plebiscytów zdecydowaliście o kilkudziesięciu artystach, którzy zagrają w Bielsku-Białej - wśród nich byli sanah, Agnieszka Chylińska, Dawid Podsiadło, Margaret, Lao Che i wielu innych - przypomina BCK.

Kogo chcecie zaprosić w roku 2023?

Jakie są zasady plebiscytu? Można głosować na polskich (lub związanych z Polską) artystów. W 2 i 3 etapie można oddać JEDEN głos (na maksymalnie 4 artystów) z jednego adresu mailowego.

Plebiscyt ma 3 etapy:

  1. Do końca września można zgłaszać dowolną liczbę artystów - mailowo: glosuj@bck.bielsko.pl lub facebookowo - w komentarzach pod postami na profilu BCK o plebiscycie,
  2. Listę zgłoszonych artystów BCK opublikuje 1 października. Do 31 października będzie trwało głosowanie - mailowo poprzez adres glosuj@bck.bielsko.pl W drugim etapie można oddać JEDEN głos (na maksymalnie 4 artystów) z jednego adresu mailowego.
  3. W 3. etapie BCK opublikuje skróconą listę, na której znajdą się wszyscy wykonawcy, którzy wcześniej zdobyli co najmniej 10 głosów. Do 30 listopada głosujecie mailowo glosuj@bck.bielsko.pl


Wyniki plebiscytu Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej ogłosi przed końcem roku.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.