bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 4 września 2022
  • 7 września 2022
  • wyświetleń: 7077

Paweł zginął na budowie. Trwa zbiórka na pomoc dla jego rodziny

Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka na rzecz rodziny tragicznie zmarłego Pawła Kluska. Mężczyzna zginął w wyniku wypadku, do jakiego doszło 21 lipca na jednym z placów budowy w Bielsku-Białej - informowaliśmy o nim w artykule "Wypadek na budowie. Nie żyje jeden z robotników".

Paweł Kluska
Paweł Kluska · fot. zrzutka.pl


Przypomnijmy, do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartek, 21 lipca przed godziną 10.00 na jednym z placów budowy przy ul. Kochanowskiego w Bielsku-Białej. W wykopie o głębokości 2 metrów zasypany ziemią został jeden z robotników, którym był Paweł Kluska. Mimo podjętej akcji ratunkowej 30-latek zmarł.

Aby pomóc rodzinie Pawła - jego żonie, synowi Maciusiowi oraz jeszcze nienarodzonemu dziecku - ich przyjaciele postanowili stworzyć zbiórkę na portalu zrzutka.pl. Jak podkreślają, dla wszystkich smierć pana Pawła była szokująca.- Paweł był głową rodziny, pracował wszędzie gdzie tylko się da, aby móc zapewnić rodzinie jak najlepszy byt. Z dniem, gdy odszedł, wszystko zostało na głowie jego ukochanej żony - utrzymanie mieszkania, wychowanie dzieci, wszystkie obowiązki domowe, spłata kredytów, których niestety nie jest w stanie spłacić bez pomocy. Jego żona jest w 8. miesiącu ciąży, dziecko za chwile pojawi się na świecie - możemy przeczytać na stronie zbiórki.

- Potrzebujemy Waszej pomocy, aby móc zapewnić im lepszy start w nowym rozdziale życia niestety już bez Pawła. Jak wszyscy wiecie obecne czasy nie są dla Nas łatwe, a tym bardziej nie będą łatwe dla kobiety z dwójką dzieci, która właśnie straciła swojego męża, który był jej podporą życiową, jej kompanem, przyjacielem, miłością życia. Pomóżmy im stanąć na nogi, spłacić kredyty, zapewnić dzieciom lepszą przyszłość - apelują przyjaciele pana Pawła i jego rodziny.

Zbiórka znajduje się tutaj.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.