bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 1 września 2022
  • 3 września 2022
  • wyświetleń: 15025

Tragiczny pożar przy ul. Bohaterów Westerplatte. Nie żyje jedna osoba

W czwartek, 1 września o godzinie 12.26 do służb ratunkowych dotarło zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym przy ulicy Bohaterów Westerplatte w Bielsku-Białej. Na miejsce wezwano wszystkie służby ratunkowe.

Interwencja służb ratunkowych przy ul. Bohaterów Westerplatte w Bielsku-Białej - 1.09.2022 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Jak przekazano naszemu portalowi w KM PSP w Bielsku-Białej, ogień pojawił się w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Jeszcze przed przybyciem straży pożarnej budynek opuściło 7 osób. Podczas oględzin pomieszczenia, w którym wybuchł pożar, strażacy natrafili na zwęglone zwłoki 48-letniego mężczyzny.

Wcześniej informowaliśmy o tym, że w wyniku pożaru poszkodowana została jedna osoba. Wstępne informacje mówiły o tym, że to jeden z mieszkańców wyskoczył z okna płonącego budynku. Po wywiadzie okazało się, że to mieszkaniec Bielska-Białej, który przechodząc obok budynku doznał ataku padaczki. Został przewieziony do szpitala.

Na miejscu pracowało 6 zastępów straży pożarnej. O godzinie 13.00 pożar został opanowany. Podczas akcji gaśniczej wypadkowi uległ jeden ze strażaków PSP - doznał poparzenia dłoni. Działania na miejscu trwały do godziny 14.41.

Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w miejscu prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczej. Przyczyny pożaru ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Loading...

mp, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.