bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 2 września 2022
  • 6 września 2022
  • wyświetleń: 7002

[ZDJĘCIA] Bardzo mocne rozpoczęcie nowego sezonu w Cavatina Hall!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Prawdziwą muzyczną ucztę na początek nowego sezonu przygotowała Cavatina Hall! W sobotę, 3 września punktualnie o godzinie 18.00 na deskach Cavatina Hall wystąpiła Orkiestra i Chór Filharmonii im. Karola Szymanowskiego. W niedzielę o tej samej porze przed salą wypełnioną do ostatniego fotela można było posłuchać Voo Voo i gości w legendarnym repertuarze Marka Grechuty.

Koncert Orkiestry i Chóru Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie - 3.09.2022 · fot. Bartłomiej Sidorczuk / bielsko.info


Orkiestra i Chór Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie 3 września otworzył nowy sezon w Cavatina Hall w wybitnym repertuarze epoki romantyzmu. W programie znalazł się m.in. Beethoven i Mendelssohn - kompozycje najważniejszych twórców wszechczasów w wykonaniu krakowskiej filharmonii.

Voo Voo i goście w legendarnym repertuarze Marka Grechuty - 4.09.2022 · fot. Bartłomiej Sidorczuk / bielsko.info


Natomiast artystyczne spotkanie Marka Grechuty i zespołu Anawa z gwiazdami współczesnej muzyki rockowej i alternatywnej - Voo Voo, Katarzyną Nosowską, Krzysztofem Zalewskim, Hubertem „Spiętym” Dobaczewskim i Katarzyną Piszek (Kasai) - jest największym muzycznym wydarzeniem ostatnich lat. Jego efektem jest powstała w 2020 roku płyta - „Anawa.2020”. Od tego czasu zespół Voo Voo regularnie wykonuje ten album na żywo z gościnnym udziałem czołówki polskich muzyków. W repertuarze koncertu nie zabrakło przebojów „Nie dokazuj”, „Będziesz moją Panią”, czy „(W dzikie wino) zaplątani”.W najbliższą sobotę w Cavatina Hall będzie można posłuchać Gali Symfonicznej „Beskid Classics” w wykonaniu: Ryan Martin Bradshaw & Slovak Sinfonietta. Ryan Martin Bradshaw to niezwykle utalentowany 15-letni australijsko-słowacki pianista, okrzyknięty „współczesnym Mozartem”, obdarzony fenomenalną pamięcią i posiadający niezwykły talent.

Jurorzy zeszłorocznego Międzynarodowego Konkursu „Wirtuozi V4+” (którym przewodniczył legendarny Placido Domingo) powiedzieli o nim, że taki talent zdarza się „tylko raz na 100 lat”. Bilety w cenach 80-120zł do nabycia tutaj.

mp, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj