bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 26 sierpnia 2022
  • 31 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 6416

Sprawca kradzieży odzieży sportowej w rękach policjantów

Policjanci z pierwszego komisariatu ustalili tożsamość mężczyzny, który dokonał kradzieży odzieży sportowej w sklepie Sizzer przy ul. Leszczyńskiej 20 w Bielsku-Białej. Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 7 lipca.

Policja, policjant, dzielnicowy, czapka, mundur
Sprawca kradzieży odzieży sportowej w rękach policjantów · fot. KWP Katowice


- Dzięki odpowiedzi na nasz apel, stróże prawa otrzymali informacje na podstawie których ustalili tożsamość mężczyzny z opublikowanego wizerunku. W toku wykonywanych czynności z jego udziałem funkcjonariusze powiązali 18-latka z innymi kradzieżami, które również miały miejsce w sklepie Sizzer. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów popełnienia przestępstwa kradzieży - poinformowała asp. szt. Katarzyna Chrobak z KMP w Bielsku-Białej.

- Dziękujemy za pomoc mediom, które rozpowszechniły nasz apel i osobom, które na niego odpowiedziały. „Nie reagujesz - akceptujesz!” - to kampania społeczna śląskiej Policji, która ma na celu przede wszystkim ograniczenie liczby przestępstw pospolitych, między innymi poprzez zwiększenie świadomości obywatelskiej i wzmocnienie reakcji mieszkańców regionu na naruszenia prawa szczególnie dla nich uciążliwe. Bezpieczeństwo publiczne to nasza wspólna sprawa i wspólna troska - dodała przedstawicielka bielskich stróżów prawa.

mp / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.