bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 26 czerwca 2022
  • wyświetleń: 2514

Niewidomy bielszczanin poszukuje wolontariusza do jazdy w tandemie

Mateusz Markwat, niewidomy bielszczanin szuka wolontariusza, który zechciałby pojeździć z nim na rowerze po najbliższej okolicy.

Na zdjęciu Mateusz Markwat i jego rower,
Na zdjęciu Mateusz Markwat i jego rower, · fot. Archiwum prywatne


Mateusz Markwat posiada tandem z elektrycznym wspomaganiem. W zeszłym roku jeździł na nim ze swoją 70-letnią mamą, ale w tym roku boi się już ryzykować ich zdrowiem. W poszukiwaniu kompana odbył nawet rozmowy z Bielskim Towarzystwem Cyklistów, jednak oni też nie mają nikogo, chociaż raz w tygodniu, kto mógłby z nim pojeździć.

Bielszczanin ma 46 lat i ogromne chęci do wycieczek rowerowych. Jak sam pisze, w jego przypadku nie ma wielu rozrywek, więc gdyby ktoś zdecydował się mu umilać czas, jeżdżąc z nim na tandemie, byłby bardzo wdzięczny.

Na dobre wieści czeka pod adresem mailowym markjust0508@gmail.com lub ewentualnie, osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z redakcją Magazynu Samorządowego.

mp / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.