bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 12 maja 2022
  • 15 maja 2022
  • wyświetleń: 14413

[WIDEO] Nadpaliła kamerę monitoringu. Jest poszukiwana

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawczyni uszkodzenia mienia. Kobieta nadpaliła kamerę monitoringu windy przejścia podziemnego przy ulicy Żywieckiej. Mundurowi opublikowali wizerunek sprawczyni, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Nadpaliła kamerę monitoringu. Jest poszukiwana
Nadpaliła kamerę monitoringu. Jest poszukiwana · fot. KMP Bielsko-Biała


Do zdarzenia doszło w dniu 15 stycznia 2022 roku około godziny 12.00 w Bielsku-Białej w windzie przejścia podziemnego pod ulicą Żywiecką. Kobieta o nieustalonej na chwilę obecną tożsamości nadpaliła zapalniczką kamerę monitoringu powodując szkodę na rzecz Miejskiego Zarządu Dróg. Policjanci opublikowali wizerunek sprawczyni, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jej tożsamości.Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701-00, kp1@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

mp / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.