bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 17 stycznia 2022
  • 18 stycznia 2022
  • wyświetleń: 15928

[FOTO] Wiatr oderwał elewację z kamienicy. Kilka aut uszkodzonych

W poniedziałek, 17 stycznia po godzinie 14.00 do stolicy Podbeskidzia dotarł najsilniejszy wiatr, który poprzedzał wędrujący front atmosferyczny. Nie obeszło się bez miejscowych, ale dość poważnych strat. Do groźnej sytuacji doszło na ul. Jana III Sobieskiego. Z kamienicy nr 34 oderwał się fragment elewacji, który spadł na chodnik i zaparkowane w pobliżu samochody.

Zerwana elewacja na ul. Jana III Sobieskiego - 17.01.2022 · fot. sid / bielsko.info


Na szczęście nikomu nic się nie stało, choć sytuacja wyglądała bardzo groźnie. Na miejsce skierowano strażaków i policjantów, którzy zabezpieczyli teren. Płaty styropianowego ocieplenia wraz z tynkiem spadły też na dach sąsiedniego, znacznie niższego budynku. Uszkodzone zostały przynajmniej trzy zaparkowane wzdłuż drogi samochody. Najpoważniejsze zniszczenia są w białej Dacii, która niespełna tydzień temu wyjechała z salonu. Szczegóły tego incydentu wyjaśniają policjanci. Droga była zablokowana kilka godzin.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.