bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 20 października 2021
  • wyświetleń: 4287

Wiemy, kiedy Netto otworzy nowy market przy ul. Grunwaldzkiej

Sieć Netto poinformowała o dacie otwarcia nowego supermarketu przy ulicy Grunwaldzkiej 24, który do niedawna działał pod marką Tesco. Nastąpi ono w czwartek, 28 października o godzinie 8.00.

Dwa bielskie sklepy Tesco zmieniają szyldy na Netto
Wiemy, kiedy Netto otworzy nowy market przy ul. Grunwaldzkiej · fot. Netto Polska


Przypomnijmy, jak pisaliśmy 27 czerwca zeszłego roku, Salling Group, spółka macierzysta Netto Polska, porozumiała się z Tesco Polska w sprawie przejęcia całości działalności spółki - w tym jej sklepów i magazynów. Transakcja obejmowała przejęcie przez Salling Group 301 sklepów i dwóch magazynów. W ramach umowy około 7 tys. pracowników Tesco zostanie przeniesionych do Salling Group. W związku z przejęciem Tesco Polska przez Sailing Group trwa rebranding dawnych sklepów brytyjskiej marki w markety duńskiej korporacji.

Oprócz sklepu na ulicy Grunwaldzkiej 24 do tej pory swoje szyldy zmieniły dwa dawne sklepy Tesco w Bielsku-Białej - przy ulicach Stawowej 3 oraz Babiogórskiej 26.

mp / bielsko.info
źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.