bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 5 września 2021
  • 6 września 2021
  • wyświetleń: 55263

[FOTO] Pożar w Jasienicy. Spłonął budynek i magazyn z częściami!

W niedzielę, 5 września około godziny 15.30 przy ul. Bielskiej w Jasienicy wybuchł pożar. Na miejsce skierowano liczne zastępy straży pożarnej. Droga była zablokowana kilka godzin.

Pożar w Jasienicy - 5.09.2021 · fot. Frog


Wstępnie wiadomo, że w płomieniach stanął budynek gospodarczo-przemysłowy i znajdujący się obok magazyn z częściami samochodowymi. Według relacji świadków pożar poprzedził głośny wybuch, który było słychać nawet w okolicznych miejscowościach (m.in. w Jaworzu i Grodźcu). Nim na miejsce dotarły pierwsze zastępy straży pożar zdążył się mocno rozwinąć. Słup czarnego dymu był widziany z kilkudziesięciu kilometrów.

Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, z płonącego obiektu ewakuowała się jedna osoba. To kobieta i według jej oświadczenia w środku nikogo więcej nie było. Nie odniosła ona żadnych poważniejszych obrażeń. Została jej udzielona pomoc psychologiczna.

Na miejscu pracowało kilkanaście zastępów straży pożarnej. Ulica Bielska w Jasienicy była nieprzejezdna w obu kierunkach przez kilka godzin. Przyczyny pożaru nie są znane.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.