bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 19 sierpnia 2021
  • 22 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 4822

To już dziś! Finał Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Bajkowej!

Za nami:

Finał 4. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Bajkowej Twoja Bajka w Bielsku-Białej odbędzie się w niedzielę, 22 sierpnia na Rynku. Wystąpią laureaci edycji oraz Studio Accantus z bajkowym koncertem. W sobotę w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej minikoncert dała Anna Guzik.

Uczestnicy 4. Międzynarodowego Finału Piosenki Bajkowej
Uczestnicy 4. Międzynarodowego Finału Piosenki Bajkowej · fot. Festiwal Piosenki Bajkowej / Facebook


Na zakończenie w Bielsku-Białej cyklu koncertów plenerowych Lato z kulturą - Dumni z BB 22 sierpnia o godz. 18.00 na Rynku zaplanowano finał 4. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Bajkowej Twoja Bajka. Będziemy mogli posłuchać laureatów przeglądu na żywo! Usłyszycie również „Meluzynę” w wykonaniu Wiktorii Wojas - zdobywczyni nagrody Grand Prix festiwalu!

Loading...


Od godziny 15.00 na Rynku zabawy dla dzieci poprowadzi dwoje animatorów. Będą m.in. tańce mini disco, rywalizacje i zawody, club dance, quizy dla dzieci, pokaz baniek mydlanych, gry i zabawy ruchowe, integracyjne oraz zespołowe. Na specjalnym stoisku w pobliżu sceny będzie można zakupić festiwalowe gadżety.

Podsumowaniem „Twojej Bajki” będzie koncert Studio Accantus w bajkowym klimacie! Studio Accantus to zespół artystów tworzących własne projekty autorskie. Jak sami mówią, ich misją jest szerzenie musicalu i muzyki filmowej w Polsce i po polsku.

Wstęp bezpłatny dla wszystkich!

Organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Bajkowej Twoja Bajka jest Szkoła Muzyczna - Bielskie Studio Piosenki. Szczegóły można znaleźć na festiwalowej stronie internetowej festiwalbajkowy.pl/.

W sobotę, 21 sierpnia od godziny 10.00 w Bielskim Centrum Kultury odbywały się przesłuchania uczestników. Po przesłuchaniach minikoncert dała Anna Guzik.

anna guzik
Anna Guzik · fot. materiały promocyjne


Minikoncert Anny Guzik nosił tytuł Nocą wszystko gra i składał się w całości z utworów, które pochodzą z płyty artystki, dedykowanej dzieciom. Album o tym samym tytule pojawił się na rynku muzycznym w sierpniu zeszłego roku. Artystka wraz z muzykami przeniosła widzów w muzyczno-bajkowy świat, stworzony przez Krzysztofa Maciejowskiego oraz Jacka Bończyka, gdzie królują piękne teksty, muzyczna różnorodność i poczucie humoru.

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Bajkowej

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.