bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 23 maja 2021
  • wyświetleń: 5284

[WIDEO] Mariam z Tanzanii mieszka w Bielsku - miasto jej okiem

Mariam pochodzi z Tanzanii. Wyszła za mąż za Polaka. Wraz z mężem i dwuletnim synkiem mieszka w Bielsku-Białej. Na swoim lifestylowym kanale postanowiła pokazać światu piękno naszego miasta.- Kiedy przyjechałam do Polski, byłam pod wrażeniem wielu popularnych miejsc, które odwiedzałam i nagrywałam filmiki, dzieląc się nimi ze światem w internecie - komentuje Mariam.

Filmy na kanale opowiadają nie tylko o turystyce, ale również o kulinariach, życiu w Polsce, nauce języka polskiego i powodach, dlaczego prowadząca wybrała właśnie nasz kraj jako miejsce do życia. W kilku odcinkach Mariam opowiada o swoim wielojęzycznym 2-letnim synku.

Mariam oprowadza swoich widzów po Bielsku-Białej i okolicy. Rejestruje interesujące wydarzenia, takie jak inwazja pluszowych misiów na Bielsko. Odwiedza Wapienicę, Szyndzielnię, Muzeum Stara Fabryka, nie pominęła też ciekawostki rodem z naszego miasta o przodku Joe Bidena. Zobaczcie sami:Zajrzyjcie na blog Explore with Mariam.

explore with mariam

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.