bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 18 maja 2021
  • 26 czerwca 2021
  • wyświetleń: 6814

Wystawa Lego Star Wars w Galerii Sfera przez cały czerwiec!

Za nami:

Gratka dla małych i dużych fanów „Gwiezdnych wojen”! Od 1 do 28 czerwca w różnych miejscach Galerii Sfera I i Sfera II będzie można oglądać wystawę figurek bohaterów sagi Gwiezdne Wojny!

star wars


Galeria Sfera przygotowała niespodziankę na Dzień Dziecka. Zaprasza na kosmiczną wystawę zainspirowaną uniwersum „Gwiezdnych wojen”. Figury bohaterów sagi w skali 1:1, mega gabloty z modelami z serii Microfighters, największe w historii zestawy LEGO® Star Wars™ Ultimate Collector Series i inne pojazdy kosmiczne zbudowane z najsłynniejszych klocków na świecie czekają na małych i dużych fanów fascynujących historii i dobrej zabawy!

Od zawsze marzyliście o tym, by wstąpić do rebelii i pokonać ciemną stronę mocy? A może czujecie zew przygody i chcecie skoczyć w nadprzestrzeń podczas lotu Sokołem Millennium? Odkryliście w sobie moc, ale brakuje Wam nauk Mistrza Yody™? Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedzieliście twierdząco, koniecznie przyjdźcie do Galerii SFERA w dniach od 1 do 28 czerwca i przenieście się do świata LEGO® Star Wars™!

Zapraszamy na kosmiczną wystawę, podczas której obejrzycie modele międzygalaktycznych pojazdów zbudowane z kultowych klocków. Prawdziwą gratką będą dwa największe w historii zestawy klocków LEGO®: Imperialny Gwiezdny Niszczyciel o długości ponad 100cm oraz statek kosmiczny Hana Solo™ - Sokół Millennium z ponad 7500 elementów. Figury bohaterów sagi George’a Lucasa: Luke Skywalker™, Chewbacca™ i Mistrza Yody™ czekają, aż zrobicie sobie z nimi zdjęcie!

Odkrywajcie eksponaty rozmieszczone w kilku miejscach na terenie Galerii I oraz Galerii II i poczujcie się jak bohaterowie gwiezdnej sagi!

Wydarzenie zostanie przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi. Wystawa zostanie rozstawiona w kilku miejscach na terenie galerii, dla komfortu i bezpieczeństwa oglądających.

Ponadto w mediach społecznościowych Sfery odbędą się konkursy, w których będziecie mogli wygrać kosmiczne pojazdy LEGO z uniwersum „Gwiezdnych wojen”. Śledźcie kanały galerii, a być może Sithów słynny myśliwiec X-Wing™ trafi właśnie do Was. Zapraszamy małych i dużych fanów „Gwiezdnych wojen”!

Wstęp na wystawę jest całkowicie bezpłatny!

ar / bielsko.info
źródło: Galeria Sfera

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.