bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 13 maja 2021
  • 16 maja 2021
  • wyświetleń: 14817

Bielski konduktor i 400 tysięcy osób szukało właściciela smoka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Okiem konduktora" podaj

W ostatnich dniach Przemysław z Bielska-Białej, na co dzień pracujący w Kolejach Śląskich jako konduktor, a po godzinach bloger prowadzący profil "Konduktor Przemek", poszukiwał właściciela czerwonego smoka, pozostawionego w jednym z pociągów przez pasażera KŚ. W "akcję poszukiwawczą" zaangażowało się aż 400 tysięcy osób, a Przemek przekaże maskotkę właścicielowi... na antenie TVN.

Konduktor Przemek, smok
Bielski konduktor i 400 tysięcy osób szukało właściciela smoka · fot. Dzień Dobry TVN


O sprawie stało się głośno w długi weekend majowy, a konkretniej - 2 maja, kiedy to na Facebooku, na profilu "Konduktor Przemek", pojawiło się ogłoszenie o poszukiwaniach właściciela czerwonego smoka, pozostawionego przez przypadek w jednym z pociągów Kolei Śląskich, kursujących na linii S5 Katowice - Żywiec. Maskotkę odnalazł właśnie Przemek. Pracownik śląskiego przewoźnika rozpoczął poszukiwania chłopca, którego doskonale znał z widzenia.

Loading...


Właściciel zabawki odnalazł się 10 maja, kiedy to konduktor Kolei Śląskich powiadomił o zakończeniu poszukiwań. W "akcję poszukiwawczą" chętnie włączyli się internauci - post na Facebooku miał aż 400 tysięcy odbiorców! Sprawę zauważyli również redaktorzy Dzień Dobry TVN oraz Pytania na Śniadanie w TVP. Maskotka została przekazana małemu chłopcu na żywo dziś o godzinie 10.27 na antenie TVN - materiał można obejrzeć tutaj. Relacja będzie odbywała się prosto spod bielskiego dworca PKP. Z kolei w sobotę o godzinie 9.39 "Konduktor Przemek" opowie o prowadzeniu facebookowego profilu na antenie programu śniadaniowego TVP2.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Okiem konduktora

W naszym nowym cyklu "Okiem konduktora" bielszczanin Przemysław Brych, pracownik kolei, opowie nam o tajnikach pracy konduktora oraz najciekawszych sytuacjach, które zdarzyły mu się na kolejowym szlaku. Zapraszamy do lektury! Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Okiem konduktora" podaj