bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 27 lutego 2021
  • 28 lutego 2021
  • wyświetleń: 32232

[FOTO] Nocny pożar wiaty i dwóch luksusowych samochodów!

W piątek, 26 lutego około godziny 23.00 do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze wiaty na terenie prywatnej posesji przy ul. Jeżynowej w Bielsku-Białej. Mimo błyskawicznej reakcji strażaków straty są ogromne. Pod wiatą znajdowały się dwa luksusowe samochody.

Nocny pożar wiaty i dwóch samochodów - 26.02.2021 · fot. sid / bielsko.info


Jak udało nam się ustalić, mieszkanka posesji zauważyła palące się drewno opałowe składowane koło wiaty. Zawiadomiła straż i wybiegła przed posesję żeby wyjechać samochodami z zagrożonego miejsca. Pożar bardzo szybko się rozwinął. Panowało duże zadymienie i zaczynały pękać opony. Pojazdów nie udało się przeparkować. Nim na miejsce dotarli strażacy z dwóch aut zostały tylko zwęglone skorupy.

Strażacy ugasili pożar i przelali pogorzelisko. Przyczynę pożaru wyjaśni śledztwo. Na miejscu pracowali technicy kryminalistyki i biegły ds. pożarnictwa.

Właściciel oszacował wstępne straty na około 400 tysięcy złotych. Pożar strawił oba pojazdy. To Range Rover Evoque i Mercedes GLE Coupe. W rozmowie z portalem bielsko.info właściciel przyznaje, że jest przekonany o podpaleniu. W miejscu gdzie według relacji jego partnerki pojawił się ogień nie było nic, co mogło ulec samozapłonowi. Posesja jest monitorowana. Zapisy z kamer po zgraniu przez informatyka zostaną udostępnione śledczym.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.