bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 26 stycznia 2021
  • 27 stycznia 2021
  • wyświetleń: 29445

[FOTO] Demolka na parkingu w Szczyrku. Rozbite auta policjantów!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło we wtorek, 26 stycznia około godziny 10.00 w Szczyrku na ulicy Myśliwskiej. Samochód osobowy marki Volkswagen Lupo wypadł z drogi i zrobił spore zamieszanie na parkingu przy drodze. Uszkodzone zostały trzy zaparkowane pojazdy.

Wypadek przy ulicy Myśliwskiej w Szczyrku - 26.01.2021 · fot. bielsko.info


Z nagrań monitoringu (bez możliwości publikacji) można wywnioskować, że mężczyzna kierujący Volkswagenem nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych. Był silny opad śniegu. Jezdnia była pokryta świeżym puchem. Kierowca jadący od strony Wisły wpadł w poślizg i wpadł na chodnik po prawej stronie jezdni. Samochód odbił się od zaspy, przejechał przez przeciwległy pas ruchu i wpadł na parking. Policjanci ze szczyrkowskiego komisariatu, gdy usłyszeli huk i podeszli do okien, zapewne musieli się mocno zdziwić. Uszkodzone samochody należały do ich kolegów, którzy akurat pełnili patrol w terenie.

Na szczęście w momencie zdarzenia akurat nikt nie przechodził chodnikiem, na którym panuje stosunkowo duże natężenie ruchu pieszego. Ranny został kierujący Volkswagenem, któremu pierwszej pomocy będący na miejscu policjanci. Następnie dołączyli do nich strażacy z lokalnej jednostki OSP i pozostałe służby ratunkowe. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.

sid, mp / bielsko.info
źródło: FB/bielskiedrogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj