Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 27 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2443

Pierwsi medycy w woj. śląskim zaszczepieni przeciwko COVID-19

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Dziś rano ruszyły szczepienia w całej Polsce. W Śląskiem szczepionki podano medykom w Katowicach oraz w 3 kolejnych szpitalach: w Bielsku-Białej, Częstochowie i Raciborzu.

Dr Dorota Blat, szczepienie COVID-19, szczepienie koronawirus
Dr Dorota Blat ze szpitala MSWIA w Katowicach jest pierwszym mieszkańcem województwa śląskiego zaszczepionym przeciw Covid-19. · fot. Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek / Facebook


Dr Dorota Blat ze szpitala MSWIA w Katowicach jest pierwszym mieszkańcem województwa śląskiego zaszczepionym przeciw COVID-19. Poinformował o tym dziś w południe wojewoda śląski, Jarosław Wieczorek.

Szczepionki podano też personelowi Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Tam zaszczepionych dziś zostanie kilkadziesiąt osób. W najbliższym czasie w punkcie szczepień zlokalizowanym w placówce pierwsza dawka szczepionki firmy Pfizer zostanie podana ok. 3 tysiącom medyków. Szpitalem węzłowym, który będzie realizował szczepienia jest także Szpital Kolejowy w Wilkowicach-Bystrej.

ar / bielsko.info, źródło: Śląski Urząd Wojewódzki

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.