Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 17 grudnia 2020
  • wczoraj, 11:16
  • wyświetleń: 1578

Wyjątkowe krzesła do licytacji na WOŚP od bielskiego plastyka

Już po raz 5. uczniowie i uczennice Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej przygotowali wyjątkowe, oryginalne krzesła, które zostaną przekazane na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Krzesła do wylicytowania na WOSP 2021, pomalowane przez uczniów bielskiego plastyka - 01.2021
Krzesła do wylicytowania na WOSP 2021, pomalowane przez uczniów bielskiego plastyka · fot. Fundacja Arka


Pandemia nie odebrała chęci pomagania innym! W tym roku artystyczną oprawą używanych krzeseł zajęła się grupa uczniów i uczennic z klas drugich i trzecich liceum. Młodzież działała pod opieką Agaty Ruman oraz Klaudii Laty, we współpracy z Fundacją Ekologiczną Arka. Praca przebiegała inaczej niż dotychczas - uczniowie pracowali w swoich domach, a konsultacje z nauczycielkami opiekującymi się projektem odbywały się online.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu nauczycieli i uczniów bielskiego Plastyka na aukcji pojawi się 15 krzeseł. Od 25 stycznia można je będzie oglądać w Galerii Sfera, a wylicytować będzie je można w internecie. Wkrótce będą dostępne linki do aukcji.

Tegoroczny finał WOŚP zagra 31 stycznia.

Bielski plastyk przygotowuje krzesła do licytacji na WOŚP - 12.2020 · fot. Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych / Facebook

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.