Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 17 grudnia 2020
  • wyświetleń: 3167

Wynosił metalowe elementy elewacji CH "Sfera", został zatrzymany

W nocy z poniedziałku na wtorek operator miejskiego monitoringu zauważył mężczyznę, który wynosił metalowe elementy z terenu centrum handlowego "Sfera". Złodziej został zatrzymany przez straż miejską i przekazany funkcjonariuszom policji.

Monitoring, wizyjny, straż miejska, kamery,
Wynosił metalowe elementy elewacji CH "Sfera", został zatrzymany · fot. Straż Miejska w Bielsku-Białej


We wtorek w nocy, około godziny 3.25, operator monitoringu wizyjnego miasta Bielska-Białej zauważył na ul. Michała Grażyńskiego mężczyznę, który wynosił metalowe elementy z terenu CH "Sfera".

- Dyżurny Komendy Straży Miejskiej na miejsce skierował strażników z patrolu interwencyjnego. Kilka minut później funkcjonariusze ujęli tę osobę. Operator monitoringu wskazał miejsce, gdzie mężczyzna ukrył wynoszone przedmioty - relacjonuje straż miejska w Bielsku-Białej.

W czasie prowadzonych działań w tej sprawie ustalono, że mężczyzna dokonał kradzieży metalowych elementów remontowanej elewacji budynku CH "Sfera". Sprawcę przekazano wezwanym na miejsce funkcjonariuszom policji.

mp / bielsko.info, źródło: Straż Miejska Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.