bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 29 października 2020
  • wyświetleń: 33571

Straż Narodowa: Kościół pw. Opatrzności Bożej obroniony!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego" podaj

Młodzież Wszechpolska i Ruch Narodowy z Bielska-Białej zachęcali członków swoich organizacji, aby w środę wieczorem bronili dostępu do najważniejszych świątyń w stolicy Podbeskidzia. Tym razem manifestanci, którzy wzięli udział w szóstym już strajku kobiet w Bielsku-Białej, zignorowali "Straż Narodową" i nie wdawali się z jej członkami w dyskusję. Strajk kobiet poparło natomiast środowisko kibiców bialskiej Stali.

Loading...


- Dzisiaj spotkacie nas pod katedrą św. Mikołaja. Zapraszamy każdego, komu na sercu leży dobro Ojczyny i Narodu. Stańmy w jednym szeregu Straży Narodowej - informował wczoraj Ruch Narodowy Bielsko-Biała na swojej stronie na Facebook'u.

Okazało się, że trasa środowego marszu nie powiodła przez starówkę i okolice katedry. Manifestanci przeszli natomiast ulicą Żywiecką nieopodal świątyni pw. Opatrzności Bożej w Białej. Tam też pojawiła się grupa "Straży Narodowej". Osoby broniące kościół zostały kompletnie zignorowane przez tłum protestujących kobiet i wspierających ich mężczyzn.

- Kościół pw. Opatrzności Bożej obroniony! Walka trwa nadal, a nas jest nas coraz więcej. Dziękujemy wszystkim obecnym i zachęcamy do zapraszania znajomych do udziału w akcji - jak widać, razem możemy zdziałać więcej i zatrzymać tę patologię - poinformowała w mediach społecznościowych Młodzież Wszechpolska.

Tymczasem warto odnotować, że kibice bialskiej Stali, także kojarzeni ze środowiskiem prawicowym, wydali na swojej stronie krótki komunikat popierający protest kobiet. - Szanujcie tradycje, walczcie o swoje! Niech Nas nie dzielą pisowskie gnoje! - czytamy.

Loading...

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego" podaj