bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 16 września 2020
  • 21 września 2020
  • wyświetleń: 20392

[FOTO] Dziewięć samochodów spłonęło na parkingu przy Legionów

Dzisiaj po godzinie czwartej w nocy dyżurny stanowiska kierowania PSP otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodów w Bielsku-Białej przy ulicy Legionów.

Dziewięć samochodów spłonęło na parkingu przy Legionów - 16.09.2020 · fot. Paweł Sadza


Kiedy jednostki straży pożarnej przybyły na miejsce zdarzenia, pożarem objętych było sześć samochodów, a kolejne trzy były nadpalone. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w pojazdach, a następnie ugasili pożar. Samochody sprawdzono również pod kątem osób poszkodowanych - nikogo nie odnaleziono.

Pożar samochodów Poczty Polskiej przy ul. Legionów - 16.09.2020
Dziewięć samochodów Poczty Polskiej spłonęło na parkingu przy ul. Legionów w Bielsku-Białej - 16.09.2020 · fot. sid / bielsko.info


W działaniach wzięły udział dwa zastępy z PSP oraz jednej zastęp z OSP Komorowice Śląskie. Działania zakończono o godzinie 05.08. Przyczynę pożaru wyjaśnia obecna na miejscu zdarzenia policja.

Pożar samochodów Poczty Polskiej przy ul. Legionów - 16.09.2020
Przyczyny pożaru ustala policja wraz z biegłym ds. pożarnictwa. Na miejscu pracują technicy kryminalistyki - 16.09.2020 · fot. sid / bielsko.info


Jak poinformował Radosław Ostałkiewicz, Przewodniczący Zarządu Beskidzkiego Związku Powiatowo-Gminnego, spalone samochody, które należały do jednego z operatorów pocztowych, znajdowały się na terenie zajezdni Komunikacji Beskidzkiej. Na szczęście żaden z autobusów znajdujących się na terenie obiektu nie ucierpiał.

Czy pożar samochodów Poczty Polskiej zaparkowanych na parkingu przy ulicy Legionów będzie miał zły wpływ na jakość usług świadczonych przez operatora? - Pożar aut dostawczych należących do Poczty Polskiej nie będzie miał wpływu na doręczanie przesyłek na terenie miasta i okolic. Do Bielska-Białej zostało dziś skierowanych kilka samochodów dostawczych z innych miast - informuje Justyna Siwek, rzeczniczka Poczty Polskiej.

Pożary samochodów w Bielsku-Białej - 6.09.2020
Pożary samochodów w Bielsku-Białej - 6.09.2020 · fot. Bielskie Drogi


To nie pierwszy pożar samochodów, do którego doszło w ostatnim czasie w Bielsku-Białej. W nocy z 5 na 6 września ktoś podłożył ogień pod pojazdy znajdujące się w Leszczynach - na ulicach Straconki oraz Basztowej, o czym portal bielsko.info informował tutaj. Kilka dni później, w nocy z 10 na 11 września, praktycznie w tym samym miejscu, spłonęło kolejne auto, o czym pisaliśmy tutaj.

sid, mp / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.