Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 14 sierpnia 2020
  • 23 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 2824

Stroje Podbeskidzka na nowy sezon. Góralski charakter zostaje!

Podbeskidzie Bielsko-Biała zaprezentowała stroje, w których będzie grać w nowym sezonie 2020/2021. Trykoty robią wrażenie!

TSP zaprezentowało stroje na nowy sezon. Góralski charakter zostaje!
TSP zaprezentowało stroje na nowy sezon. Góralski charakter zostaje! · fot. Podbeskidzie Bielsko-Biała


- Hasło przewodnie Podbeskidzia Bielsko-Biała z poprzedniego sezonu: "Ponad nami tylko góry", było niemal prorocze - rzeczywiście na większość ligi bielszczanie mogli patrzeć z góry tabeli. Dlatego wspinaczkę na szczyt w nowym sezonie i nowych rozgrywkach Podbeskidzie rozpocznie pod tym samym hasłem, z nadzieją że zawodnicy osiągną szczyt swoich możliwości i dadzą z siebie 100, a nawet 120% - informuje Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Wyjątkowy motyw góralszczyzny w koszulkach meczowych, który tak bardzo wyróżniał Podbeskidzie na pierwszoligowych boiskach, pozostaje na sezon 2020/21. Nadal dominuje haft wzorowany na zdobieniach strojów górali karpackich. Bardziej wyeksponowana została rozeta - charakterystyczny ornament znany z kultury góralskiej, obecny zarówno na Podhalu, jak i w Beskidach. W ubiegłorocznej edycji znajdowała się ona na prawym boku koszulki, teraz, wtopiona w tło zajmuje górną część jej przodu.

Zachowany został góralski charakter stroju meczowego, bez zmian pozostaje także jego staranne wykończenie z dbałością o detale: kołnierzyk nadal zdobi hasło "Ponad nami tylko góry", herb sprawia wrażenie trójwymiarowego, natomiast logo klubowego sponsora technicznego, firmy Masita, podobnie jak inne logotypy, są nałożone metodą nadruku sublimacyjnego (grafika została wdrukowana w tkaninę). Font zastosowany przy numerach oraz nazwiskach jest uniwersalny dla wszystkich klubów PKO BP Ekstraklasy.

Zmienił się układ logotypów sponsorskich: oprócz brandingu PKO BP Ekstraklasy, na koszulce obecnie jest logo Partnera Strategicznego klubu, gminy Bielsko-Biała (zmiana ekspozycji z tyłu koszulki na front), oraz Sponsorów Głównych klubu: PMiW Łukosz, Panattoni (z tyłu pod numerem), Masita (na prawej piersi i lewym rękawku), Aqua (rękawek lewy) oraz BetX, którego logo pojawi się również na lewym rękawku i na spodenkach.

Podstawowym kompletem strojów meczowych będzie zestaw: biała koszulka, czerwone spodenki, białe getry. W meczach wyjazdowych Podbeskidzie przeważnie będzie prezentowało swój drugi komplet: całkowicie niebieski, a już w sobotę 15 sierpnia w meczu Pucharu Polski Górale wystąpią w również jednolicie czerwonych strojach.

mp / bielsko.info, źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.