Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 5 sierpnia 2020
  • 27 września 2020
  • wyświetleń: 1345

Finał Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego 26 i 27 września

Za nami:

Osobno, a jednak razem, oddajemy rowerowe kilometry akcjom społecznym. Jeździsz na rowerze, dbasz o zdrowie, chronisz środowisko? Oddaj przejechane kilometry walcząc o tytuł Rowerowej Stolicy Polski dla Bielska-Białej, albo pomóż dzieciom z Domów Dziecka w otrzymaniu wymarzonego roweru przez akcję Rower Pomaga. 26 i 27 września na Błoniach w Bielsku-Białej odbędzie się finał akcji.

Akcja polega na zaangażowaniu rowerzystów z Bielska-Białej i okolic do wspólnego „pedałowania” na letnich wycieczkach rowerowych, a przejechane kilometry przekazane będą na cele dobroczynne takie jak walka o Puchar Rowerowej Stolicy Polski lub na rzecz akcji Rower Pomaga - za przejechane na rowerze kilometry kupowane są rowery dla dzieci z Domów Dziecka.

W związku z pandemią odwołano jesienną edycję Rajdu ale nie zrezygnowano z ciągłości imprezy! Finał tej wyjątkowej edycji odbędzie się na Błoniach w Bielsku-Białej w dniach 26-27 września w godzinach 12.00-17.00. Impreza adresowana jest do osób, które przyjadą na rowerze i wcześniej zgłoszą się pod adresem info@btcbb.pl lub przez stronę www.btcbb.pl. Podczas wydarzenia komisja weryfikacyjna spisze sumę kilometrów każdego uczestnika i przekaże je na rzecz wyżej wymienionych akcji.

Dajcie znać o planowanym przybyciu, rejestrując się na www.btcbb.pl w terminie 1 września - 24 września - organizatorzy chcą uniknąć kumulacji uczestników. Na miejscu czekają na Was nagrody i poczęstunek oraz konkursy!

Od 1 czerwca do 16 sierpnia wspólnie trenujemy, a rywalizacja odbywać się będzie od 1 do 30 września. Dla osób, które przejadą największą ilość kilometrów w rywalizacji dla Bielska-Białej przewidziano fajne nagrody! Z każdej indywidualnej wycieczki możesz wysłać zdjęcie na Facebooka Rodzinnych rajdów rowerowych. Mile widziani rowerzyści w koszulkach z ubiegłych Rodzinnych Rajdów lub teamowych. Udział jest bezpłatny!

Aby zbierać punkty, należy ściągnąć bezpłatną aplikację ze sklepu internetowego, zalogować się i zawalczyć o Puchar Bielska-Białej Rowerowej Stolicy Polski. Szczegóły na www.rowerowastolicapolski.pl/

Jeżeli wybierasz papierową formę zbierania kilometrów i nie używasz aplikacji - wydrukuj „papierowy licznik rowerowy” ze strony www.btcbb.pl lub podejdź do Informacji Turystycznej na Placu Ratuszowym 4 w Bielsku-Białej. W "liczniku" wpisuj każdą wycieczkę, dystans, ilość osób i sumę kilometrów. Kilometry przekazane zostaną akcji Rower Pomaga na cel szczegółowy 2020 Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy (za przejechane na rowerze kilometry kupowane są rowery dla dzieci z domów dziecka).

Patronem bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego jest prezydent Bielska-Białej.

Więcej informacji na stronie rowerpomaga.pl/
Kontakt: info@btcbb.pl

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.