bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 29 maja 2020
  • 31 maja 2020
  • wyświetleń: 37949

[WIDEO] Bijatyka w centrum miasta. Leżącego kopali w głowę!

Do bulwersujących wydarzeń doszło w czwartek, 28 maja około godziny 22:00 na pl. Chrobrego w Bielsku-Białej. Kilka młodych osób wdało się bójkę. Sytuacja wyglądała bardzo groźnie. Na miejsce natychmiast skierowano kilka patroli policji.Funkcjonariusze, którzy dotarli na pl. Chrobrego zaledwie kilka minut po zgłoszeniu, nie zastali żadnego z uczestników zajścia. Wszyscy rozeszli się w nieznanym kierunku. Penetracja okolicznych ulic także niewiele dała. Do szpitala nie zgłosił się także żaden poszkodowany obywatel. Na tym się jednak nie skończyło.

Sprawę badają kryminalni z bielskiej komendy, którzy dysponują powyższym nagraniem bez cenzury w bardzo dobrym formacie 4K, gdzie twarze osób biorących udział w bójce są doskonale widoczne. Nagranie w serwisie YouTube zostało ocenzurowane, a jakość automatycznie zmniejszona do formatu 1080p60 HD. Część z osób widocznych na nagraniu została już rozpoznana.

Policjanci apelują do świadków burdy, jak i do samych uczestników o zgłoszenie się na komendę. Niewykluczone, że przynajmniej jedna z osób biorących udział w bijatyce, mogła odnieść poważne obrażenia, które mogą dać o sobie znać dopiero za kilka dni (liczne i silne kopnięcia w głowę mogą skutkować krwiakiem, którego pęknięcie prowadzi do śmierci).

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.