Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 20 maja 2020
  • wyświetleń: 4396

Trener z Bielska rapuje w akcji #hot16challenge2

Dymek, a właściwie Damian Stawicki to bielski trener personalny, który został nominowany do popularnej akcji przez Gosię Andrzejewicz. Sam nominował m.in. Piotra Żyłę. Zobaczcie jak mu poszło i wesprzyjcie zbiórkę środków na walkę z koronawirusem!- Od małego uprawiam sport, zwłaszcza piłkę nożną. Od kilku lat jestem trenerem personalnym, bardzo lubię pracę z ludźmi - pocieszanie ich oraz motywowanie do działania. Jedną z ciekawszych akcji, jaką zrobiłem dotychczas, była wyprawa rowerowa z Bielska-Białej do Chorwacji. Od tamtej pory nie obawiam się żadnych wyzwań, dlatego postanowiłem przyjąć nominację od Gosi Andrzejewicz do #hot16challenge2 - mówi Damian Stawicki.

Dymek zaprosił do podjęcia wyzwania kolejne osoby. Są to Piotr Żyła, Owca z WK, Dominika Kołodziej (nauczycielka języka polskiego Damiana) oraz Aleks i Adrian Mikler.

#hot16challenge2 to wyzwanie polegające na napisaniu i nagraniu utworu w 72 godziny. Następnie osoba lub zespół biorący udział w akcji ma za zadanie nominować kolejne osoby do włączenia się do inicjatywy. Słuchacze natomiast wspierają internetową zbiórkę środków na walkę z koronawirusem pod nazwą "Beef z koronawirusem #hot16challenge" w serwisie Siepomaga.pl. Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom.#Hot16challenge stało się popularne sześć lat temu jako ruch między artystami, w którym raperzy oraz twórcy reprezentujący inne gatunki, po nominacji musieli nagrać 16 wersów w ciągu 72 godzin. Po zakończeniu artysta wyznaczał 4 inne osoby, które zrobią to samo. Obecnie na całym świecie trwa sequel z charytatywnym akcentem.

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.