bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 18 maja 2020
  • 24 maja 2020
  • wyświetleń: 21650

[WIDEO] Prezydent Klimaszewski zarapował w "Hot16Challenge2"

Prezydent Bielska-Białej, Jarosław Klimaszewski zarapował w #Hot16Challenge2. Piosenka, którą nagrał bielski samorządowiec, miała premierę dzisiaj o godzinie 12.00.

Loading...


Klimaszewski został nominowany do akcji "Hot16Challenge2" przez bielskiego rapera Sonara. Prezydent Bielska-Białej poinformował o tym, że przyjął nominację w poniedziałek późnym wieczorem. Kogo nominował Klimaszewski do dalszej zabawy? Aktorkę Annę Guzik, Janusza Okrzesika, przewodniczącego bielskiej Rady Miejskiej oraz "Pociąg Rock'n Roll".

O co chodzi z "Hot16Challenge2"? Jest to druga edycja ogólnopolskiej akcji muzycznej, zainicjowanej przez rapera Karola „Solara” Poziemskiego. Zgodnie z jej zasadami każdy artysta w ciągu 72 godzin od otrzymania nominacji musi nagrać 16-wersową zwrotkę pod dowolny beat i nominować do tego samego zadania kolejnych wykonawców. Celem drugiej edycji jest zbiórka funduszy na rzecz personelu medycznego, w celu wsparcia go w walce z koronawirusem. Zbiórka dostępna jest tutaj.

mp / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.