Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 17 maja 2020
  • wyświetleń: 14819

[FOTO] Groźny wypadek na Andersa. Kierowca zakleszczony w pojeździe!

W niedzielę, 17 maja około godziny 20.20 na alei Andersa w Bielsku-Białej doszło do groźnego wypadku drogowego. Na wysokości pizzerii Watra kierowca Citroena Xara jadący w stronę Mazańcowic, wpadł w poślizg i z dużą siłą uderzył w bariery energochłonne.

Wypadek na al. Andersa w Bielsku-Białej - 17.05.2020 · fot. Bielskie Drogi


Jako pierwsi na miejscu byli policjanci bielskiej prewencji, którzy patrolowali okolice. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli na pomoc i udzielili rannemu kierowcy pierwszej pomocy. Mężczyzna był zakleszczony we wraku i niezbędna była interwencja strażaków, którzy musieli użyć narzędzi hydraulicznych.

Kierowca został wydobyty z wraku po trwającej około pół godziny akcji ratowniczej i przekazany ratownikom medycznym. Stan jego zdrowia nie jest znany. Wiadomo, że był przytomny i jeszcze przed odjazdem karetki do szpitala, dał radę dmuchnąć w alkomat. Ten wskazał około 2 promile.

Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Zgromadzone materiały będą niezbędne w późniejszym procesie, który grozi pijanemu kierowcy. W czasie akcji ratowniczej i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch na al. Andersa w stronę Mazańcowic był wstrzymany. Utrudnienia trwały około dwie godziny.

Wypadek na al. Andersa w Bielsku-Białej - 17.05.2020
fot. Spójrz z góry - usługi dronem

BM, sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.