bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 7 września 2017
  • 9 września 2017
  • wyświetleń: 39404

[WIDEO] Szybcy i wściekli na ulicach Bielska-Białej

Na ulicach Bielska-Białej nagrano reklamę do aplikacji mobilnej ReDrive. Reżyserem filmu reklamowego jest bielszczanin - Adam Aljovich.ReDrive jest nowoczesnym urządzeniem do pomiaru prędkości i innych parametrów przejazdów. Więcej dowiecie się ze strony producenta www.redrive.it

Film powstał na ulicach Bielska-Białej, a jego celem było zaprezentowanie działania urządzenia ReDrive w warunkach wyścigu ulicznego. W filmie możecie zobaczyć wyścig pomiędzy Nissanem 350z oraz Mitsubishi Lancer Evolution V, oprócz tego pojawiają się w nim Mitsubishi Lancer Evolution IX, a nawet Lamborghini Gallardo.

- Zdecydowaliśmy się na prowadzenie kamery z ręki przez większość filmu, by oddać surowy i "dziki" klimat nielegalnych wyścigów ulicznych zarówno w centrum miasta jak i poza nim. Było to spore wyzwanie, gdyż w porównaniu z większością tego typu filmów, gdzie kamera zamontowana jest na specjalnym rigu, my używaliśmy siły ludzkich rąk, co nie jest proste przy prędkościach sięgających nawet 200km/h - mówi Adam Aljovich.

Dźwięk został wykonany przez Bartka Kasowskiego oraz jego brata Filipa z 3/4 Underground Studio.

- Pamiętajcie, że to co widzicie, to film, wykonaliśmy wiele pracy i zastosowaliśmy sporo filmowych sztuczek by wyścig wyglądał realistycznie, wszystko odbyło się w bezpiecznych warunkach, wszystkie manewry zostały wykonane przez profesjonalnych kierowców na zabezpieczonych odcinkach dróg. Nie próbujcie powtarzać ich na własną rękę, gdyż narażacie w ten sposób siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego - dodaje reżyser filmu.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.