bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 9 lutego 2017
  • 10 lutego 2017
  • wyświetleń: 58588

Hanks dowiedział się o prezencie z Bielska-Białej. Jest zachwycony!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj

Amerykański aktor Tom Hanks jest zachwycony pomysłem sprezentowania mu Fiata 126p przez mieszkańców Bielska-Białej. Informację potwierdziła w czwartek w rozmowie z naszym portalem organizatorka akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa" - Monika Jaskólska.

tom hanks, maluch
Hanks dowiedział się o prezencie z Bielska-Białej. Jest zachwycony! · fot. twitter.com/tomhanks


W czwartek rano Monika Jaskólska, organizatorka akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa", nie mogła uwierzyć własnym oczom. Do bielszczanki za pośrednictwem swojej menadżerki napisał sam Tom Hanks.

- W liście pisał o tym, że w Budapeszcie robił sobie zdjęcia z Fiatem, ponieważ auto mu się bardzo spodobało i w dodatku było ich na ulicach bardzo dużo. Zaznaczył, że choć trochę żartował, że kupi jednego, to w głębi duszy chciał go mieć - mówi Monika Jaskólska.

Znany aktor napisał również, że jest szczęśliwy, że pomógł w dość nietypowy sposób zebrać pieniądze na Szpital Pediatryczny. Tom Hanks chciałby spotkać się z Moniką Jaskólską podczas przekazania kluczyków do pojazdu. Wcześniej jednak sprawdzi, czy będzie mógł nim legalnie jeździć po Stanach Zjednoczonych. Ponadto laureat Oscara zapowiedział, że jeśli terminarz mu na to pozwoli, będzie mógł przyjechać do Polski!

List Toma Hanksa do Moniki JaskólskiejDear Monica!

Those Fiat 126ps’s are the cars of many dreams. I took all those photos in Budapest, walking around, seeing one Fiat 126ps after another, joking to having bought one, but secretly wanting to be close to the car. I never thought in a million years someone like you would take on such initiative.

Fantastiche-nia! I wrote that, thinking it might look right in Polish. I learned it when I was in Wroclaw shooting BRIDGE OF SPIES. It is the extent of my Polish…

I am happy to help you raise money for the hospital. No, you never asked, but your example led the way. Perhaps we can arrange for you to accompany the car to the USA? That way we can meet when the keys are put into the ignition and we see, 1. if the car starts and 2. if it is legal to drive in the USA.

Sooki will help expedite all. And, depending on schedule and the time of year, I may be able to stop by Poland. You never know.

Keep us posted on the work!
And, this is a lovely gesture you have taken upon yourself!

All good things,
Tom Hanks


Jest nam niezmiernie miło, że informacja o akcji dotarła do Toma Hanksa. Monika Jaskólska nie ukrywa, że inspiracją dla niej był... post na portalu bielsko.info z 20 listopada 2016 roku. - Podpuściliście mnie i się udało! Jestem bardzo szczęśliwa! - mówi organizatorka akcji.

Loading...

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fiat 126p dla Toma Hanksa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj