Najnowsze

  • 10 lipca 2024
  • 12 lipca 2024
  • wyświetleń: 2660

[FOTO] Włamywacze znowu grasują na Złotych Łanach

Dzisiejszej nocy w okolicy godziny 4.00, jedna z mieszkanek bloku mieszczącego się przy ul. Jutrzenki usłyszała dziwne hałasy na swoim balkonie. Okazało się, że dwóch nieznanych mężczyzn próbowało włamać się jej do mieszkania.

Włamywacze znowu grasują na Złotych Łanach · fot. czytelniczka


Blok, w którym miała miejsce sytuacja umiejscowiony jest nieopodal pizzerii i pawilonów handlowych. Mieszkanie do którego usiłowano wejść znajduje się na parterze.

Z relacji znajomej poszkodowanej wynika, że było to dwóch mężczyzn. Jeden próbował włamać się do mieszkania przez drzwi balkonowe, a drugi stał na trawniku poniżej i obserwował okolicę.

Jak dodaje - parę miesięcy temu próbowali wejść do innego mieszkania w ciągu dnia, zdarza się też klamkowanie po drzwiach, widać złodzieje próbują dalej, w tym samym bloku. -

Poszkodowana spłoszyła włamywaczy, a na miejsce została wezwana policja. Policjanci stwierdzili próbę włamania ale nie udało im się zabezpieczyć dowodów w tej sprawie. Podejrzanych nie udało się też zaobserwować na monitoringu.

Zac / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.