Najnowsze

  • 7 lipca 2024
  • wyświetleń: 13831

[FOTO] Słup dymu nad miastem. W Lipniku wybuchł pożar

Około godziny 14.30 nad Bielskiem-Białą można było zaobserwować słup dymu. Źródło zanieczyszczenia znajdowało się w Lipniku, pomiędzy ul. Lipnicką a Lelewela (os. Złote Łany). Z dala od głównej drogi paliło się składowisko przy warsztacie samochodowym. Na miejsce skierowano liczne zastępy straży pożarnej.

Zdjęcie WhatsApp 2024 07 07 o 14.46.13 e710eeeb
fot. bielsko.info


Pożar został dość późno zgłoszony. Przez dłuższy czas okoliczni mieszkańcy widzieli dym, ale nie wiedzieli co się pali. Dopiero po kilkunastu minutach zaczęły wyć syreny strażackie i znana była lokalizacja zagrożenia. Na szczęście nikt nie został ranny.

Loading...


Jak podała Komenda Miejsca Straży Pożarnej w Bielsku-Białej, - "w godzinach popołudniowych doszło do pożaru wraków samochodów osobowych. Pojazdy znajdowały się pomiędzy dwoma betonowymi ścianami. Działania zastępów straży pożarnej polegały na wprowadzeniu strażaków wyposażonych w sprzęt ochrony dróg oddechowych i dwa prądy wody, w celu ugaszenia pożaru. Po ugaszeniu pożaru pojazdy przeszukano i sprawdzono kamerą termowizyjną".

Loading...

sid, Zac / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.