Najnowsze

  • 5 lipca 2024
  • wyświetleń: 371

Konkurs fotograficzny 61. Tygodnia Kultury Beskidzkiej pt. "Góralskie opowieści"

Miłośnicy fotografii. Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym towarzyszącemu Tygodniowi Kultury Beskidzkiej. Może wziąć w nim udział każdy: mieszkańcy regionu, turyści, a także członkowie zespołów artystycznych występujących podczas festiwalu. Wystarczy mieć aparat i dobre oko! Tematem konkursu są "Góralskie opowieści".

Przed nami 59. Tydzień Kultury Beskidzkiej. Wystąpi 90 zespołów
Konkurs fotograficzny 61. Tygodnia Kultury Beskidzkiej pt. "Góralskie opowieści" · fot. Materiały organizatora


"Podczas trzeciej odsłony konkursu fotograficznego TKB proponujemy uczestnikom kategorie tematyczne, w których można nadsyłać aż do trzech fotografii. Liczymy na to, że nadesłane zdjęcia nie będą sprowadzały wydarzeń 61. TKB do pojedynczych, estetycznych widoków. Interesować będzie nas, skupiona wokół wybranych przestrzeni festiwalu, fotograficzna opowieść o folklorze widzianym z autorskiej perspektywy" - informuje organizator.

"W konkursie nagrodzimy prace zgodne z tegoroczną ideą konkursu, oddające emocje, krytyczne, kreatywne, a w szczególności korespondujące ze sobą nawzajem. Ponieważ zależy nam na tym, by nagrodzone fotografie laureatek i laureatów konkursu trafiały do szerokiego grona odbiorców i znalazły dla siebie wspólne miejsce, zostaną one zaprezentowane na wystawie pokonkursowej" - dodaje.

Konkurs adresowany jest do wszystkich odbiorców festiwalu, mających więcej niż 13 lat. Prace należy nadsyłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego online do 7 sierpnia 2024 r.

W konkursie przewidziane są: nagrody pieniężne i udział w wystawie pokonkursowej.

Strona konkursu tkb.art.pl

Konkurs fotograficzny 61. Tygodnia Kultury Beskidzkiej pt. "Góralskie opowieści"

Zac / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.