Najnowsze

  • 3 lipca 2024
  • 6 lipca 2024
  • wyświetleń: 931

Kiermasz charytatywny „Pluszaki ratują zwierzaki”

Za nami:

6 lipca (sobota) w Galerii Sfera odbędzie się kiermasz charytatywny „Pluszaki ratują zwierzaki”. Dochód ze sprzedaży zebranych rzeczy zostanie przeznaczony na wsparcie potrzebujących zwierząt z przytuliska „Przystań Ocalenie”.

Kiermasz charytatywny „Pluszaki ratują zwierzaki”
Kiermasz charytatywny „Pluszaki ratują zwierzaki” · fot. organizator


Mieszkańcy Bielska-Białej mogą przyłączyć się do akcji, dostarczając pluszaki lub inne zabawki do Punktu Informacyjnego Galerii i biorąc udział w zbliżającym się kiermaszu. Pomysłodawcą wydarzenia jest Fundacja Ekologiczna ARKA.

- Udział w kiermaszu to prosty sposób na pomoc zwierzętom, które znalazły bezpieczne schronienie i spokój w przytulisku prowadzonym przez Stowarzyszenie Komitet Pomocy dla Zwierząt. Bielszczanie już wielokrotnie pokazali, że chętnie wspierają tego typu inicjatywy. Mam zatem nadzieję, że i tym razem tłumnie odwiedzą Galerię Sfera, zwłaszcza że jest ku temu doskonała okazja. W końcu trwają wakacje - czas beztroskich zabaw dla wszystkich dzieci. Tym razem poprosimy przynoszenie pluszaków oraz innych zabawek, którymi będą mogły bawić się dzieci i rodziny - mówi Wojciech Owczarz, Prezes Fundacji Ekologicznej ARKA.

"Dochód ze zbliżającego się kiermaszu zostanie przeznaczony na wsparcie podopiecznych przytuliska „Przystań Ocalenie”, które opiekuje się porzuconymi i wyeksploatowanymi zwierzętami, głównie końmi, krowami, świniami, kozami, owcami czy kurami" - podaje organizator.

Jak pomóc zwierzętom?Jak podaje w informacji prasowej organizator, - "Już teraz każdy mieszkaniec Bielska-Białej może wziąć udział w akcji, przynosząc używane pluszaki i zabawki do Punktu Informacyjnego Galerii Sfera, który jest czynny od wtorku do czwartku w godzinach 10.00-18.00. Organizatorzy proszą jedynie, by były w dobrym stanie i kompletne. Kolejną opcją pomocy jest udział w kiermaszu charytatywnym, który odbędzie się 6 lipca w Foyer Galerii II. To szansa na zdobycie wyjątkowych zabawek w okazyjnych cenach".

Zac / bielsko.info

źródło: Galeria Sfera

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.