Najnowsze

  • 11 czerwca 2024
  • 15 czerwca 2024
  • wyświetleń: 437

Centrum Edukacji Ekologicznej Ekosynteza zaprasza na grę terenową: "Leśni tropiciele"

Za nami:

Już w tę sobotę, 15 czerwca, Centrum Edukacji Ekologicznej Ekosynteza zaprasza na wyjątkową grę terenową "Leśni tropiciele". Organizator zachęca, aby przyjść na nią z całą rodziną. Gra rozpocznie się przy ul. Grotowej 11 o godzinie 10:00 i z pewnością spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Centrum Edukacji Ekologicznej Ekosynteza zaprasza na grę terenową: "Leśni tropiciele"
Centrum Edukacji Ekologicznej Ekosynteza zaprasza na grę terenową: "Leśni tropiciele" · fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB


"To rodzinna gra terenowa z ciekawą fabułą, zagadkami i elementami rywalizacji, której tematem jest bioróżnorodność. Uczestnicy mają dotrzeć do wyznaczonych punktów i rozwiązać konkretne zadania. Dla zwycięskich drużyn organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody". - możemy przeczytać na stronie urzędu miejskiego w Bielsku-Białej.

Zasady gry

:

  • Należy zebrać drużynę od 2 do 8 osób - bez względu na wiek! Trzeba pamiętać, że w każdej drużynie musi być co najmniej jedna osoba pełnoletnia.
  • Uczestnicy otrzymają od organizatora mapę z instrukcją i zaznaczonymi punktami kontrolnymi.
  • Celem drużyn będzie odnalezienie wszystkich punktów kontrolnych i wykonanie czekających tam zadań.
  • Wygrywa team, który najszybciej i poprawnie wykona wszystkie zadania.


Gra rozpocznie się o godzinie 10.00 w Centrum Edukacji Ekologicznej Ekosynteza, a punkty będą rozmieszczone w pobliskim Cygańskim Lesie.

Zapisy i regulamin znajdziecie Państwo na ekosynteza.bielsko-biala.pl.

Zac / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.